Kommentaarid (1)

Väikene Visuals- kes see on?

Väikene Visuals- kes see on ja kust tuli selline nimi? 

Mina olen Grete Väikene-Küünal ehk Väikene Visuals. Aitäh mu abikaasale, kes on andnud mulle võimaluse vähemalt 1000 korda öelda, et: "Jah, see on tõepoolest mu pärisnimi."

Millega Väikene Visuals täpsemalt tegeleb? 

Ma filmin (ja vahest ka pildistan). Reklaamvideod, sotsiaalmeedia videod, ürituste järelvideod, fotoshootide bts, tootevideod- I'm your girl !  

Kust sai Väikene Visuals alguse?  

Kui ma 4-aastane olin ja Aafrikas reisimas käisin, tegin oma esimesed videod lõvidest ning sattusin National Geographic esikaanele ja sealt saigi alguse mu videograafi teekond… I wish.. Tegelikult ei ole mul nii põnevat lugu oma videograafiks saamise teekonnast rääkida, kus ma juba lasteaias pulmavideoid filmisin, küll aga on sõbrad kuulnud mu suust lauset: “Oh, siit saaks hea kaadri..” ning mu laptop on läinud õhtale rohkem kui üks kord seetõttu, et mul on liiga palju videoid, millest ma ei suuda loobuda. Seega oli ainuke loogiline samm jätta oma palgatöö ja luua ettevõte, tehes iga päev seda, mida ma päriselt armastan.  

Miks Väikene Visuals on hea koostööpartner?

Ma olen oma loomult enda jaoks tüütu perfektsionist, kes hoolib kvaliteedist. Mis on kvaliteet? Kui on mingisugune oodatav tulem, mida me kliendiga koos oleme kokku leppinud, siis selle tulemuse kliendile tagamine ongi kvaliteet. Kui klient ei taha või ei oska kvaliteeti kokku leppida, siis hoian oma standardid piisavalt kõrgel meie mõlema jaoks.

Mis sulle peale filmimise veel meeldib?

Peale filmimise armastan mägedes ja metsas matkamist, head huumorit, kohvi (ehk piimavahtu, mis on kohvi maitsega), moonisaiu, rebaseid ja raamatukogusid. Mulle meeldib raamatuid lugeda ja muumitrollidest tuntud väike My, seepärast on ka nendest kahest kombineerituna mu käsivarrel tätoveering. Väike My just seetõttu, et lisaks samasugusele juuksevärvile, võib ka mind kirjeldada kui pisikest, aga tulise ja särava iseloomuga inimest, kes on vahepeal veidi krutskeid täis, aga samas alati valmis sõprade kaitseks välja astuma ja julgelt oma arvamust avaldama.

Oled valmis sukelduma videomaailma koos minuga? Hoia järgmistel blogipostitustel silma peal! 📹✨

Lisa kommentaar

Email again:
Kommentaarid (1)
Kui jõudsin lugemisega selle "aafrika teemani", mõtlesin juba, et huvitav, ma küll ei mäleta mingit Aafrika asja :-) Aga edu Sulle, oled põhjalik. Raen · 8. september 2023